Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИМІРЮВАТИ ТИСК І КОЛИ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ

Кожен третій дорослий українець має підвищений артеріальний тиск – артеріальну гіпертензію або іншими словами гіпертонічну хворобу. Через високий тиск зростає ризик розвитку мозкового інсульту, інфаркту міокарда, серцевої чи ниркової недостатності.

У світі підвищений артеріальний тиск спричиняє близько 7,5 мільйонів смертей щороку. Чому так відбувається і як запобігти – розповідаємо разом з лікарем-кардіологом, доктором медичних наук Ларисою Міщенко.


КОМП’ЮТЕРНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ПОКРАЩИЛОСЯ

Готуючись до здійснення медичної реформи на вторинній ланці, міська влада Тростянця завчасно потурбувалася про комп’ютерно-технічне оснащення КНП «Тростянецька міська лікарня». Так, за кошти міського бюджету в сумі 519,6 тис. грн у І кварталі 2019 року для міської лікарні було придбано 45 комп’ютерів та 40 принтерів. Ця кількість технічного обладнання встановлена в усіх кабінетах лікарів вузького профілю, старших медичних сестер поліклінічного відділення та підключена до мережі Інтернет. 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОМЕРЛИХ ВІД СНІДу

Кожного року третьої неділі травня громадськість в усьому світі відзначає Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще у 1983 році в Сан-Франциско США групою людей, хворих на СНІД та глибоко стурбованих проблемою СНІДу.


10 ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ГРОЗИ

Блискавка може спричинити лісові пожежі, загорання будинків, може вразити людину. У теплу пору року грози виникають досить часто. Тому задля своєї безпеки дуже важливо знати правила поведінки під час грози.

ДОСТУПНІ ЛІКИ: УКРАЇНЦІ ОТРИМАЛИ МІЛЬЙОН ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ЗА ЕЛЕКТРОННИМ РЕЦЕПТОМ

Менш ніж за місяць від запуску електронних рецептів у програмі «Доступні ліки» лікарі виписали перший мільйон рецептів без папірців. А 9 травня о 17:54 годині було відпущено мільйонний лікарський засіб в одній з аптек у Кривому Розі, повідомляє НСЗУ. Це свідчить про те, що ліки для українців стали ще доступнішими, а лікарі і пацієнти охоче користуються форматом електронного рецепту.