Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМСЬКИХ ЦЕНТРАХ ПМСД № 1 І № 2 ЗАПРОВАДИЛИ ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАТУРУ ТА ЕЛЕКТРОННУ МЕДИЧНУ КАРТКУ

Дані сервіси медичної системи Helsi доступні для всіх амбулаторій обох Центрів.

На сайті Helsi.me представлені педіатри, терапевти та сімейні лікарі міста та інформація про можливий запис до них у найближчі два тижні. А відтак хворі можуть обрати зручний для себе час і потрапити на прийом без мороки.


ВІЗИТ ДИРЕКТОРА УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ СЕПСИСУЛЕОНІДА ХАРЧЕНКА ДО ШОСТКИНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ПОЛІКЛІНІКИ

В актовому залі Шосткинської дитячої поліклініки нещодавно відбулася лекція директора Українського медичного центру інтенсивної терапії сепсису, Заслуженого лікаря України, Президента САТ Леоніда Харченка.

Чому не працює антибіотик? Антибіотик не причина дизбіозу? Методики лікування сепсису та диференційна діагностика – таких питань на лекції торкнувся Леонід Харченко.


12 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ПНЕВМОНІЄЮ

12 листопада – Всесвітній день боротьби з пневмонією. Пневмонія є однією з найбільш піддатливих до профілактики хвороб. Однак за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожні 20 секунд від цієї інфекції помирає одна дитина у світі.

КОЛИ САМОЛІКУВАННЯ ПРИЗВОДИТЬ ДО СМЕРТІ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО СТІЙКІСТЬ ДО АНТИБІОТИКІВ

12-18 листопада – Світовий тиждень правильного використання антибіотиків. 

Ви призначали собі антибіотики, коли «щось задовго» хворіли грипом? Як часто при почервонінні та запаленні очей ви йшли в аптеку, а там вам пропонували краплі, які містять антибіотики? І чи використовували ви антибактеріальні мазі «для запобігання інфекції» при незначних порізах? У всіх цих випадках ви даремно витрачали кошти і піддавали невиправданому ризику своє здоров’я: антибіотики - у 99% випадків – були непотрібні, а ризик, що бактерії не будуть реагувати на антибіотики, коли це насправді буде потрібно, збільшувався.


ВІДКРИТТЯ ЦИКЛУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ «ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ 2018»

Сфера охорони здоров’я України проводить системні зміни. У теперішній час лікарям загальної практики – сімейної медицини надано статус провідної медичної спеціальності, які відповідають за надання медичної допомоги, як при першому контакті з пацієнтом, так і у подальшому спостереженні за хворими.

Сімейна лікувальна практика базується на засадах доказової медицини і головними її принципами є довготривалість та безперервність спостереження.