Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

17 КВІТНЯ – СВІТОВИЙ ДЕНЬ ГЕМОФІЛІЇ. ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ГЕМОФІЛІЮ: ФАКТИ І МІФИ

Гемофілія – це рідкісне спадкове захворювання, пов`язане з незгортанням крові. Разом з благодійним фондом «Діти з гемофілією» розповідаємо головні факти і міфи про хворобу.

У НАЗВАХ МЕДИЧНИХ ПРОФЕСІЙ З’ЯВИТЬСЯ БРАТ МЕДИЧНИЙ, АКУШЕР І САНІТАР

Відповідні зміни, затверджені наказом МОЗ України № 805, набудуть чинності після публікації у Національному класифікаторі професій.

Уже скоро чоловікам не записуватимуть до трудових книжок «сестра-господиня», «головна медична сестра» і «акушерка». Найменування всіх посад і професій у медичній галузі вноситимуть до трудової книжки, трудового договору та інших документів у чоловічому або жіночому роді.


МОЗ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ ПРО ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ, ЩО РЕГЛАМЕНТУЄ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ЛІКАРІВ

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ ПРО ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ, ЩО РЕГЛАМЕНТУЄ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ЛІКАРІВ

 

 


УВАГА: КОНКУРС!

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

на зайняття посади головного спеціаліста сектору контролю та роботи зі зверненнями громадян управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації (категорія "В")

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


11 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ХВОРОБОЮ ПАРКІНСОНА

Сьогодні хвороба Паркінсона має чи не найбільші темпи поширення з-поміж неврологічних захворювань. За оцінками експертів, у світі налічується 4 млн пацієнтів, а 2040 р. їхня кількість сягне 14,2 млн, оскільки людство стрімко старіє.

Згідно зі статистикою МОЗ, в Україні зареєстровано понад 23 000 людей із хворобою Паркінсона, або 61,4 на 100 000 населення. Кожного року про цей діагноз дізнаються від лікарів 2 500 українців.


ЛІКИ ВІД ГЕПАТИТУ С ВІДПРАВЛЕНО У РЕГІОНИ

У регіони відправлено 1772 упаковки лікарського засобу із діючими речовинами софосбувір та велпатасвір для лікування вірусного гепатиту С (ВГС) у дорослих.

Майже 600 пацієнтів з гепатитом С у 24 областях та місті Києві отримають ліки безоплатно. Найближчим часом препарат «Епклюза», який Україна отримала у вигляді гуманітарної допомоги від Гілеад Сайенсиз Айленд ЮС, буде доступний у лікарнях.