Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛІКАРІ ВІДПРАЦЬОВУВАЛИ РОБОТУ В КОМАНДІ ПРИ НАДАННІ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ

6-7 лютого на базі Сумської міської клінічної лікарні №1 співробітниками Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» було проведено виїзний цикл підготовки лікарів з питань надання медичної допомоги при невідкладних станах (серцево-легенева реанімація та травми).

Навчання пройшли 10 лікарів (4 анестезіологи, 2 ортопеди-травматологи, невропатолог, хірург, 2 лікарі-терапевти приймального відділення). Медики мали змогу практично відпрацювати роботу в команді при наданні невідкладної допомоги відповідно до сучасних європейських вимог.


 У рамках реформування галузі охорони здоров’я та з огляду на сучасні вимоги заклад має необхідність у підвищенні якості підготовки лікарів з питань надання невідкладної допомоги, оскільки фактично працює як лікарня невідкладної допомоги. На базі СМКЛ №1 у цілодобовому режимі функціонують відділення – урологічне, хірургічне, ортопедо-травматологічне з нейрохірургічними ліжками, кардіологічне з ліжками для реабілітації, інтервенційної кардіології, реперфузійної та інтенсивної терапії, пульмонологічне, терапевтичне, гінекологічне.