Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ПРИДБАЛИ ДЛЯ СУРДОЛОГІЧНОГО КАБІНЕТУ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ

Під час проведення Всеукраїнської акції «Від серця до серця» волонтери Сумщини зібрали більше 350 тисяч гривень, за які придбали імпедансний аудіометр для сурдологічного кабінету Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Імпедансометр коштує майже 308 тисяч гривень і призначений для визначення стану середнього вуха при запальних процесах вуха. На решту грошей купили логопедичні зонди, набір вушних інструментів по Гартману та 8 слухових апаратів.


Головний лікар обласної дитячої лікарні Ігор ЗМИСЛЯ розповів, що придбаний сучасний імпедансний аудіометр дозволить виявляти порушення слуху навіть у найменших дітей, які ще не можуть говорити. Саме цей пристрій дозволить зробити точний діагноз, що дасть змогу, у свою чергу, в подальшому отримати кращі результати в лікуванні.

«За рік по сурдологічному центру проходить до трьох тисяч дітей різного віку, з різними захворюваннями. Більше половини з них – саме діти із запальними процесами. Раніше, без приладу імпедансометр, ми використовували звичайний аудіометр і прилад для реєстрації акустичної емісії, який придбали на минулій акції. Але вони не завжди можуть бути об’єктивними і уточнити діагноз при деяких захворюваннях середнього вуха. Тому прилад імпедансометр нам необхідний для того, щоб встановити місце локалізації запального процесу», – розповіла Тетяна КУЛИК, завідувач сурдолопедичного кабінету СОДКЛ.

Довідково. На Сумщині у благодійній акції «Від серця до серця» взяли участь медичні заклади, вищі навчальні заклади, коледжі, заклади культури та державні структури. Цього року організатори планують збирати кошти на обладнання для кардіологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.