Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОЛОГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ КНП «ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ОТРИМАЛО ПОДАРУНКИ

Міська влада спільно з адміністрацією лікарні продовжують втілювати в життя задуми та плани щодо покращення умов лікування, перебування хворих, оснащення закладу.

Після проведеного у 2018 році капітального ремонту терапевтичного відділення нещодавно розпочато ремонт пологового відділення, адже здоров’я жінки та дитини є пріоритетним напрямком державної політики в галузі охорони здоров’я населення. 


Тож особливо приємним і доречним став подарунок від ТОВ «Якобз Дау Егбертс Україна» – сучасне обладнання – три пеленальних столики; лампа операційна пресувальна; камера ультрафіолетова для зберігання медичного стерильного інструменту; фетальний монітор з функцією контролю матері; монітор пацієнта; фетальний доплер. Ці прилади допоможуть акушер-гінекологам своєчасно та якісно надавати медичну допомогу жінкам та новонародженим.

Міський голова Юрій Бова, головний лікар Анатолій Плахтиря, завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Тетяна Сидоренко та колектив медпрацівників висловили вдячність за благодійну допомогу.