Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

МОЗ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ МЕДЗАКЛАДИ ПЕРЕВІРЯТИ ВСІ ПІДОЗРІЛІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ В РАМКАХ ВОЄННОГО СТАНУ І ПОВІДОМЛЯТИ МІНІСТЕРСТВО ПРО ПІДРОБЛЕНІ ЛИСТИ

У Центральну міську лікарню ім. Титова, що у Лисичанську Луганської області, надійшов сфабрикований лист начебто від Луганської ОДА з дорученням провести підготовчі заходи у зв'язку із впровадженням воєнного стану. МОЗ України закликає медзаклади по всій країні бути пильними і перевіряти кожен підозрілий лист.

Воєнний стан є правовим режимом, вперше запровадженим у 10 областях України, тому саме аспекти, пов’язані з ним, можуть стати предметом для маніпуляцій і провокацій з боку ворожих до Української держави організацій.


Провокатори можуть надсилати вказівки під приводом воєнного стану від імені керівних структур різного рівня. Підробки на перший погляд не відрізняються від офіційних листів: вони містять вихідний номер, підпис посадової особи та інші стандартні атрибути офіційних звернень. Такі листи можуть направалятися як в окремі медзаклади або обласні управління охорони здоров’я з метою підірвати системну роботу.

Міністерство охорони здоров’я передає всю інформацію про інцидент до Генерального штабу України, Служби безпеки України, а також Міністерству інформаційної політики для оперативного удосконалення спільного механізму протидії інформаційним операціям в умовах воєнного стану.

Що робити, якщо у медзаклад або керівний структурний підрозділ охорони здоров’я надійшов лист про заходи у зв’язку з воєнним станом:

1.      перевірити легітимність листа, передусім – зателефонувати до органу або установи, з якої надійшов такий лист, і перевірити, чи дійсно такий лист є справжнім зверненням;

2.      у разі виявлення підробки – повідомити МОЗ України: надіслати електронного листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , у темі листа зазначити «Воєнний стан-фейк-область».

Будьте пильними! Захищаємо здоров’я громадян і національну безпеку в умовах воєнного стану!

 

Джерело: http://moz.gov.ua/article/news/oberezhno-fejki-moz-ukraini-zaklikae-medzakladi-perevirjati-vsi-pidozrili-rozporjadzhennja-v-ramkah-voennogo-stanu-i-povidomljati-ministerstvo-pro-pidrobleni-listi-