Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У СМКЛ №1 ВПЕРШЕ ПРОВЕДЕНО КОРОНАРОГРАФІЮ ЗІ СТЕНТУВАННЯМ СУДИН СЕРЦЯ

Днями у Сумській міській клінічній лікарні №1 була успішно проведена коронарографія з подальшим стентуванням у хворої 68 років з гострим коронарним синдромом.

Ця процедура стала можливою завдяки придбанню за кошти міського бюджету сучасної мобільної рентгенографічної системи EUROAMPLIALIENCARDIO (виробництва EUROCOLUMBUS. S.R.L., Італія) вартістю 16,1 млн грн.


Обладнання дає змогу проводити інтервенційні втручання хворим кардіологічного, неврологічного та хірургічного профілю. Ангіограф оснащений потужним генератором, сучасною рентген-трубкою, яка забезпечена захистом від перегріву для безперервної роботи та цифровим плоскопанельним детектором. Всі переміщення апаратури моторизовані, що дозволяє отримати будь-яку проекцію.

  Наявність бюджетного ангіографа відкриває нові можливості сучасної діагностики та проведення стентування хворим міста Суми з хронічною ішемічною хворобою серця та гострими коронарними синдромами у цілодобовому режимі 7 днів на тиждень в умовах відділення інтервенційної кардіології та інтенсивної терапії, що діє в структурі лікарні.

Для проведення цієї процедури підготовлено 3 лікарі відділення у Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска та Інституті серця МОЗ України, ще один наразі проходить стажування.