Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА: КОНКУРС!

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення та головного спеціаліста (юрисконсульта) відділу з управління персоналом, правового забезпечення та контролю управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації 


ОГОЛОШЕННЯ:ПРАВОВА ДОПОМОГА

Громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини
в м.Суми надає безоплатну правову допомогу особам, які живуть з ВІЛ/СНІД;
особам, хворим на туберкульоз; представникам ключових спільнот, вразливих
до ВІЛ (люди, які вживають ін’єкційні наркотики; секс-працівники; особи,
які відносяться до ЛГБТ-спільноти; засуджені та колишні ув’язнені; жінки,
які живуть з ВІЛ; підлітки, яких торкнулася епідемія ВІЛ

 ПРАВОВА ДОПОМОГА 


ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ ЛІКАРЕНЬ ВИЗНАЧАЄ МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ

Сьогодні відбулася презентація результатів енергоаудитів сумських лікарень, проведеного в рамках проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».

Енергоаудити, зазначив міський голова Олександр ЛИСЕНКО, нададуть змогу ухвалювати виважені управлінські рішення щодо планування та фінансування найбільш енергетично ефективних заходів у міських лікарнях сьогодні та на перспективу.


ЯК ВИТРИМАТИ СПЕКОТНЕ ЛІТО. ПОРАДИ

Літня спека – справжнє випробування для організму людини. При цьому найбiльше потерпає серцево-судинна система.

Насамперед у спеку пiдвищується артерiальний тиск – це судинна реакцiя на перегрiвання, коли органiзм адаптує систему терморегуляцiї, розширюючи судини, щоб вони вiддавали бiльше тепла. Крiм того, збiльшується частота серцевих скорочень та дихання – це компенсаторнi механiзми, покликанi посилити теплообмiн.


У СУМАХ ПОБІЛЬШАЛО ЛІКАРІВ, З ЯКИМИ МІСТЯНИ МОЖУТЬ ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ

Дві амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 з понеділка включилися у кампанії «Обери свого лікаря», тож сумчани можуть підписувати декларації з їхніми працівниками.

Як повідомила в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО, до штату Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 ввійшли лікарі первинної ланки міської клінічної лікарні №1 та дитячої поліклініки №1.


У СУМАХ ОБГОВОРИЛИ ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Туберкульоз – проблема не тільки медична, а й соціальна. Нові механізми і підходи у боротьбі з цією недугою вже діють на Сумщині. Зокрема в обласній раді у форматі «круглого столу» відбулося обговорення питань підвищення ефективності лікування та профілактики туберкульозу в регіоні.

За «круглим столом» зібралися представники органів влади, галузі медицини, неурядових організацій, а також громадські активісти, аби узгодити єдиний механізм подолання хвороби.