Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЩЕПЛЕННЯ ДРУГОЮ ДОЗОЮ COVISHIELD/ASTRAZENECA ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ 12 ТИЖНІВ ПІСЛЯ ПЕРШОЇ

Про час та місце вакцинації від COVID-19 вас повідомлять за контактним номером, який ви залишили під час щеплення першою дозою

Нагадаємо, що за результатами досліджень, опублікованих у медичному журналі The Lancet в березні цього року, ефективність вакцини AstraZeneca  після двох стандартних доз, введених з інтервалом 12 тижнів або довше, зростала до 81,3%.

ВАКЦИНА ВІД КОРОНАВІРУСУ: ЧИ МОЖНА ЩЕПИТИСЯ ПРОТИ COVID-19 РІЗНИМИ ВАКЦИНАМИ

Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО пояснив, щo жителі області мoжуть oтримати другу дoзу вакцини іншoгo вирoбника, але одного найменування

«Вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними. Тому, якщо перше щеплення було зроблене індійською Covishield, то друге можна робити тим самим препаратом, виготовленим в інших країнах. Головне, щоб вакцина була однакова за складом та технoлoгіями вигoтoвлення», - пояснив очільник галузі охорони здоров’я області.

ЗА НАЯВНОСТІ ДОСТАТНЬОЇ КІЛЬКОСТІ ВАКЦИН, ТИМ, ХТО ПЕРЕХВОРІВ НА COVID-19, У ЩЕПЛЕННІ НЕ ВІДМОВЛЯТЬ

У Сумській обласній державній адміністрації відбувся онлайн-брифінг, під час якого медичні експерти відповіли на найпоширеніші запитання лікарів та громадян щодо кампанії з вакцинації на Сумщині. В обговоренні взяв участь Тарас ЗЛИДЕННИЙ – директор обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань

За його словами, надійних даних про те, скільки триває імунітет після перенесеного СOVID-19, поки що немає. Трапляються випадки повторного інфікування. Водночас випадків, коли вакцинація зашкодила людям, котрі перехворіли на COVID-19, в області не зафіксовано.

СТАНОМ НА 21 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 69504 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 437 осіб (Білопільський р-н – 10, Буринський р-н – 23, Великописарівський р-н – 2, Глухів – 18, Глухівський р-н – 9, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 1, Лебедин – 1, Лебединський р-н – 5, Недригайлівський р-н – 11, Охтирка – 8, Охтирський р-н – 5, Путивльський р-н – 1, Ромни – 3, Роменський р-н – 1, Суми – 281, Сумський р-н – 30, Тростянецький р-н – 22, Ямпільський р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1023 летальних випадки, з них за минулу добу – 12 (Глухів – 2, Конотоп – 2, Недригайлівський р-н – 1, Суми – 7).

ЗА ДВІ ДОБИ В ОБЛАСТІ ВЖЕ ЗДІЙСНЕНО 30 ЩЕПЛЕНЬ ВАКЦИНОЮ PFIZER

Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО під час онлайн-брифінгу щодо особливостей та етапів проведення вакцинації від COVID-19 у Сумській області, безпечності та складу вакцин

«З 18 квітня на Сумщині розпочалося щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech, – повідомив Сергій Бутенко. – У першу чергу цією вакциною щеплюють персонал і мешканців будинків для літніх людей. Станом на 19 квітня у Сумській області вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech здійснено 30 щеплень».