Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

КІР: ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ТА ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ

Спалахи кору мають циклічний характер і відбуваються кожні 5-6 років. Головна причина спалахів – низьке охоплення щепленнями. 2016-го року менше половини українських дітей отримали щеплення від кору за графіком.

З вересня 2017 року, за рішенням оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуацію з кором в Україні, тривають посилені заходи з імунізації, аби захистити якомога більше дітей і запобігти епідемії.


ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ РОЗБУДОВИ РОМЕНСЬКОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ

20 березня у Роменській центральній районній лікарні відбулося засідання круглого столу на тему "Організація та фінансові питання розбудови Роменського госпітального округу", де було обговорено питання створення госпітальної ради, перспективи розвитку округу, співпраці територіальних громад.

Захід відбувся за участі заступника голови обласної ради Тетяни ГОЛОВКО, директора Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександра ХОРУЖЕНКА, радника з юридичних питань Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Марини ЛОБОВОЇ, начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергія БУТЕНКА, міського голови м. Ромни Сергія САЛАТУНА, голів РДА та райрад Роменського, Недригайлівського, Липоволинського районів, секретаря Конотопської міської ради, головних лікарів ЦРЛ, представників територіальних громад.


ВАКЦИНАЦІЯ СТАЛА ЩЕ ДОСТУПНІШОЮ: ЗНЯТО ЗАСТАРІЛІ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ЛІКАРІВ-ФОП І КАБІНЕТІВ ЩЕПЛЕНЬ

Відтепер лікарі, які надають медичну допомогу як фізичні особи підприємці, також можуть проводити вакцинацію. Так само змінились вимоги до місць проведення щеплень: вони відповідають сучасним нормам і не містять зайвих обмежень.

Наказом МОЗ України №280 від 1 лютого 2019 року (https://bit.ly/2uhtI9u) затверджено зміни до «Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень».


НАША КОМАНДА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ!

Нещодавно команда Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) блискуче виступила на ІV Міжнародному зимовому чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги «Кременецьке медичне ралі-2019», здобувши у напруженій боротьбі перше місце!

Організаторами цих престижних змагань виступили: Міністерство охорони здоров’я України, Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф МОЗ України», Державний вищий навчальний заклад «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України», Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», Державне підприємство «Агенція екстреної медицини», усі гілки тернопільської обласної, кременецької міської та районної влади, Тернопільський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Кременецьке медичне училище ім. Арсена Річинського.


ЯК МОЗ УКРАЇНИ РЕГУЛЮВАТИМЕ ЦІНИ НА ЛІКИ З НАЦПЕРЕЛІКУ

Для лікарських засобів з Нацпереліку, що найчастіше приймають українці, Міністерство встановить граничні ціни. Ця максимально допустима ціна залежатиме від цін на діючу речовину в сусідніх країнах. Подібна модель регулювання цін на ліки вже працює у програмі «Доступні ліки» і дає позитивні результати.

Про це повідомив профільний заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик в рамках панельної дискусії Українського фармацевтичного конгресу.