Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ОСУЧАСНЕНУ АМБУЛАТОРІЮ ВІДКРИЛИ НА СУМЩИНІ ПІСЛЯ РЕМОНТУ

Дубов’язівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що на Конотопщині, отримала не лише друге дихання, а й нове обладнання. "Одним із пріоритетів Президента України та Уряду є доступність медичної допомоги для кожного сільського мешканця, зручні та комфортні умови для пацієнтів та сучасне обладнання, – зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, відкриваючи амбулаторію, що знаходиться на території Дубов’язівської ОТГ. – Тому обласна влада робить все необхідне, щоб жителі сільської місцевості мали доступ до якісної медицини... ".


"На Сумщині вже розпочато будівництво 13 нових амбулаторій первинної медичної допомоги. А інші амбулаторії ми осучаснюємо, робимо їх більш комфортними і дієвими для місцевого населення. Яскравий приклад цьому – заклад, в якому ми знаходимося".

У 2018 році в Дубов’язівській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини був проведений капітальний ремонт внутрішніх приміщень, реконструкція покрівлі та облаштування теплих туалетів, реконструкція системи опалення будівлі. Також частково замінено вікна на енергозберігаючі. Загальна вартість робіт – 2 мільйони 686 тисяч гривень. Це спільні кошти субвенції з державного бюджету на розвиток об’єднаних територіальних громад (2 мільйони 583 тисячі гривень) та Дубов’язівської селищної ради (102 тисячі гривень).

Як повідомив головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району Анатолій МАНЯК, також у цьому році для Дубов’язівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини було придбано медичне обладнання та комплект меблів на загальну суму – майже 700 тисяч гривень.

«Громадам, де керівництво знаходиться на своєму місці і займається господарськими справами, а не популізмом, хочеться допомагати, – підсумував Микола Клочко. – Нещодавно у цій ОТГ було відремонтовано дорогу, на що було виділено більше 5 мільйонів гривень. Тепер зроблено сучасну амбулаторію. Ми бачимо, що люди тут працюють і будемо допомагати цій та іншим активним громадам коштами з обласного та районного бюджетів».

 

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/17662-osuchasnenu-ambulatoriyu-vidkryly-na-sumshchyni-pislya-remontu.html