Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ШОСТКИНСЬКОЇ ЦРЛ ПРИДБАНИЙ ВИСОКОЧАСТОТНИЙ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРОКОАГУЛЯТОР

Медичний апарат придбаний у жовтні цього року після візиту міського голови Миколи Ноги м. Шостка та головного лікаря Шосткинської ЦРЛ Олега Штогрина на щорічну міжнародну медичну виставку «Охорона здоров’я».

Серед виробів медичного призначення цікавість викликав саме вітчизняний прилад для зварювання м’яких тканин (вартість його 70 тис. грн), який нічим не поступається іноземному аналогу, вартість якого значно вища (300 тис. грн).


Біозварювальну техніку застосовують висококваліфіковані лікарі, які пройшли спеціальне навчання та досконало володіють даною методикою, постійно удосконалюючи свій професійний рівень.

Дана методика вже зарекомендувала себе з найкращого боку, адже дає можливість оперувати пацієнтів без крововтрати, безпечніше та робити менше швів.

Як розповіла лікар-акушер-гінеколог Яна Коваленко, після застосування біозварювальної технології зменшується тривалість операції на 30% та кількість післяопераційних ускладнень. Більше того, зменшується больовий синдром, особливо при операціях на органах малого тазу, та термін перебування хворого на лікарняному ліжку.

У планах закладу придбати ще один прилад для хірургічного відділення.